м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів

  

   Діагност є унікальним фахівцем в автомобільній справі, який досконально розуміє будову двигуна і його взаємодію з іншими системами автомобіля. Сучасний автосервіс неможливий без діагностування несправностей. Професія підходить для тих, хто цікавиться роботою та економікою. Діагност має дуже особливе мислення, тому що для комплексної оцінки несправностей потрібні знання про механічні прилади автомобіля, принципи роботи двигуна і його систем, електронне обладнання. Тому хороший діагност стає тільки з придбанням досвіду в різних спеціальностях сто. Професія діагноста вкрай затребувана. Адже грамотна і точна діагностика автомобіля це запорука якісного ремонту, економії часу і коштів господаря. Хорошим діагност є справжньою гордістю будь-якої станції обслуговування.

Особливості професії

    Особливості професії сучасний автомобіль являє собою складну систему, що складається з електронного обладнання і сотень різних механізмів, які контролюються борним комп'ютером. У такому складному пристрої є можливість кодувати будь-які несправності і зберігати його в пам'яті комп'ютера. Але це не завжди коди помилок, які означають несправність, яку вони сигналізують. Точний діагноз може здійснюватися тільки фахівцем після ретельного вивчення і порівняння систем подачі палива, запалювання, різних спеціальних вимірювань. Вирішальну роль в діагностиці є не діагностичне обладнання, а майстерність і досвід діагноста. В даний час існує багато складних приладів для діагностування автомобіля, але вони допомагають тільки знайти напрям пошуку. Автомобіль є дуже складною системою, де все взаємопов'язане. Діагност бачить ці сполуки і послідовно, методом виключення наближається до визначення несправності або неправильно працюючого блоку керування.

Переваги та недоліки професії

Переваги 

Професія діагност вважається престижною, затребуваною і, відповідно, високооплачуваною.

Недоліки

Робочий навчальний план для підготовки кваліфікованих робітників на базі базової загальної середньої освіти

 Робоча освітня програма

Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів 5-го розряду

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів 3-го розряду ( інтегрована з майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів)