м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Зустріч здобувачів освіти нашого закладу з одним із захисників, учасником битви за Київщину

02.04.2024

     2 квітня 2022 року Міністерство оборони України заявило про звільнення від загарбників усіх територій Київської області. Після визволення регіону світові лідери зробили свої перші заяви про геноцидний характер воєнних злочинів російських загарбників в Україні. Разом ми показали путіну та росіянам, що таке незламна нація! Нація, для якої цінність свободи, волі та незалежності є абсолютною! Нація, яка сьогодні є прикладом стійкості та незламності у всьому світі!                                                                                      

    Звертаючись до українців, Президент наголосив: «Український народе! Ти зупинив найбільшу антилюдську силу нашого часу. Ти зупинив силу, яка зневажає та хоче знищити все те, що дає значення людині. І ми звільнимо всі наші землі. Повернемо український прапор в усі наші міста й громади. Зробимо все, щоб Україна повернулась».                                                                                    

    Напередодні визволення Київщини від рашистів відбулась зустріч здобувачів освіти нашого закладу з одним із захисників, учасником битви за Київщину. Цю зустріч нам допомогли організувати працівниці бібліотеки-філії №2 м.Біла Церква Олена Буяненко та Світлана Линник.