22-24 вересня на базі житомирського військового інституту ім. С.П.Корольову відбулися ХХ-ті Військово-патріотичні збори .
Організатором даного заходу виступала Всеукраїнська громадська організація «Громадський Рух «За Майбутнє» спільно з Міністерством оборони України .
Військово-патріотичні збори, які проводяться в багатьох регіонах України, мають на меті об’єднання та виховання всебічно розвинених молодих людей, стимулювання підвищення їх суспільної активності, формування у молоді активної життєвої позиції громадянина, патріота, захисника України, стимулювання до здорового способу життя, — каже координатор ВГО «Громадський рух «За Майбутнє» Михайло Харечко.
Прожити три дні в казармах, ознайомитися з життям і побутом солдатів та відчути себе справжніми військовозобов’язаними змогли хлопі та дівчата з різних регіонів України.
Приймала участь у війьсоково-патріотичних зборах і команда з нашого ліцею. Учні нашого навчального закладу зайняли перше місце у туристичному блоці,перше місце у культурному блоці, перше місце у спортивному блоці, перше місце у військовому блоці. І як підсумок- перше місце у ХХ-х військово-патріотичних зборах.
Пам`ятаймо, що всі ми – представники єдиного українського народу, нас єднає єдина рідна земля, єдина культура і наше завдання зробити Україну величною і процвітаючою!