м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Українській армії потрібна наша допомога!

21.12.2014

Цю ініціативу педагогічний колектив, батьки та учні  ліцею започаткували ще навесні 2014 року. Ми не будемо зупиняти цю акцію до того часу, поки не повернеться останній солдат. Тільки тоді зможемо сказати, що допомога наша не потрібна.

І цього разу наші викладачі, майстри, учні та їх батьки підготували чергову допомогу воїнам в зону АТО. Це  - теплі речі,  які так сьогодні необхідні нашим військовим, ліки, засоби гігієни, інструменти, солодкі подарунки до Нового року. Учні нашого навчального закладу провели акцію «Напиши лист солдату». Всі листи разом з малюнками будуть передані військовим . Учні групи №8 (різьбярі по дереву і бересті) провели ярмаку-продаж  своїх виробів. На зароблені гроші були закуплені ліки. Крім того матусі деяких учнів зв’язали  теплі вовняні шкарпетки для захисників нашої Батьківщини. Учень групи    № 7 Бондаренко Андрій подарував військовим бінокль.

Наша допомога буде в котрий раз адресною. В нетривалій  відпустці був наш практичний психолог Прокопенко С.Ф. Вже на днях він знову відправляється в зону АТО. Цю допомогу він передасть своїм  товаришам.

Ти, головне, повертайся додому,

Врешті знімай запилюжені берці,

І вчися наново жити потому,

З перепрошитою вірою в серці…