м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Профорієнтаційний захід

24.01.2020

Вибір професії — це друге

народження людини.

Є. Клімов

 

      Вибір професії – один із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини. Відомий філософ Григорій Сковорода говорив, що світ – театр. І кожен повинен для себе обрати ту роль, яку він зможе найкраще виконати, ту, що відповідає його нахилам і здібностям. Стосується це насамперед вибору професії. Скільки їх – видів трудової діяльності? Сотні? Тисячі? І всі вони потрібні та корисні. Але так важко визначити, яка професія тобі більше до вподоби, яка зробить твоє життя щасливим.

   Саме допомогти учням загальноосвітніх шкіл зоорієнтуватися у світі професій і був покликаний профорієнтаційний захід, який проходив у ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей».

     Активні, енергійні, галасливі учасники свята з великим задоволенням взяли участь у роботі таких майстер-класів:

«Юний IT-шник»;

 «Юний електрик»;

«Юний автослюсар»;

 «Юний різьбяр по дереву та бересту»;

 «Юний радіомеханік»;

«Конкурс знавців правил дорожнього руху».

     Упродовж проведеного заходу здобувачі освіти Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5, виконуючи різноманітні завдання, мали можливість  ознайомитися з особливостями  професій, усвідомити важливість обраної професії в житті кожної дорослої людини та які молодим людям необхідно формувати навички, щоб бути затребуваними на сучасному ринку праці.   

    Під вдалим керівництвом майстрів виробничого навчання, викладачів та учнів закладу освіти в доступній та цікавій формі гості розширили свої уявлення про існуючі професії та професії майбутнього, усвідомили важливість правильного, обґрунтованого вибору майбутньої діяльності.

   По закінчення майстер-класу переможці у номінаціях отримали подяки, а  команди  –  солодкі призи. Кожен учасник свята вкотре переконався, що, обираючи свій шлях, обираючи свою професію, потрібно знайти себе, адже це так важливо –  отримувати від життя насолоду.