м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Професійно-орієнтаційний форум «Моє майбутнє в Україні»

14.02.2020

14 лютого 2020 року на базі Шкарівського академічного ліцею відбувся професійно-орієнтаційний форум «МОЄ МАЙБУТНЄ В УКРАЇНІ». На форумі були присутні т.в.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко, в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Вікторія Бабенко, директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості , керівники та здобувачі освіти закладів освіти білоцерківського району.

На професійно-орієнтауційному форумі  з доповіддю «Розвиток інклюзивної освіти у ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» виступила соціальний педагог ліцею Блоцька Яна.

Крім того здобувачами освіти  та майстрами виробничого навчання були проведені майстрер- класи з професій:  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та електроустаткування», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури», «Різьбяр по дереву та бересту».