м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

«ПРОФ FEST OK» у ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»

17.04.2019

Вибір професії — це друге

народження людини.

Є. Клімов

      Вибір професії – один із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини. Відомий філософ Григорій Сковорода говорив, що світ – театр. І кожен повинен для себе обрати ту роль, яку він зможе найкраще виконати, ту, що відповідає його нахилам і здібностям. Стосується це насамперед вибору професії. Скільки їх – видів трудової діяльності? Сотні? Тисячі? І всі вони потрібні та корисні. Але так важко визначити, яка професія тобі більше до вподоби, яка зробить твоє життя щасливим.

       Саме допомогти учням загальноосвітніх шкіл зоорієнтуватися у світі професій і був покликаний профорієнтаційний захід, який проходив у ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» у рамках молодіжного фестивалю «ПРОФ FEST OK» 17 квітня 2019 року

     Активні, енергійні, галасливі учасники свята з великим задоволенням взяли участь у роботі таких локацій:

«Слюсар КВП і А2»;
«Оператор ПК»;
«Діагностика авто»;
«Автослюсар»;
«Електромонтажник»;
«Різьбяр по дереву»;
«Водій»;
«Радіомеханік»;
«3-D друк».

     Упродовж проведеного заходу учні  шкіл Київщини, виконуючи різноманітні завдання, мали можливість  ознайомитися з особливостями  професій, усвідомити важливість обраної професії в житті кожної дорослої людини та які молодим людям необхідно формувати навички, щоб бути затребуваними на сучасному ринку праці.   

     Під вдалим керівництвом майстрів виробничого навчання, викладачів та учнів навчального закладу в доступній та цікавій формі гості розширили свої уявлення про існуючі професії та професії майбутнього, усвідомили важливість правильного, обґрунтованого вибору майбутньої діяльності.

      По закінчення квесту переможці у номінаціях отримали дипломи департаменту освіти і науки КОДА , а  команди  –  солодкі призи. Найбажанішою нагородою стали сертифікати ліцею на безкоштовну курсову підготовку водія автотранспортних засобів категорії «В», які презентував директор ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» Шпак С.М.

     Кожен учасник свята вкотре переконався, що, обираючи свій шлях, обираючи свою професію, потрібно знайти себе, адже це так важливо –  отримувати від життя насолоду.