м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Привіт із буремного Сходу

22.01.2015

В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо. Настали нові часи і по-іншому стали називати таких людей  — волонтери.

            Людина, яка добровільно надає безоплатну соціальну допомогу та послуги інвалідам, хворим, особам і соціальним групам, що опинилися в складній життєвій ситуації, називають волонтером. В нашому навчальному закладі волонтерський рух  організувала заступник директора ліцею з виховної роботи Павленко Влада Владиславівна.  Допомога, яка зібрана учнями  та працівниками нашого ліцею,  неодноразово відправлялась учасникам Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей

За високий рівень патріотизму, принципову громадянську позицію, надання суттєвої матеріальної допомоги та моральної підтримки особовому складу Збройних Сил України, який бере участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей  Заступник начальника авіації Командування Повітряних Сил збройних Сил України, генерал-майор І. В. Черепенько та командир 5 Зенітної ракетної батареї, майор О. О. Надєін нагородили Владу Владиславівну грамотами.