м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Нехай посмішка завжди залишається на ваших обличчях!

25.09.2017

В вересні, за ініціативи Міжнародної асоціації запобігання самогубствам (МАПС) при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров'я та під патронатом Організації Об'єднаних Націй, проводиться Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду (англ. World Suicide Prevention Day).

Тому в нашому навчальному закладі 21 вересня ми провели акцію «День Позитиву»

Для проведення акції була створена творча група. Девізом акції стали слова «Дивлюсь на життя позитивно». У день проведення акції на перервах звучала музика. Учні та викладачі змогли спробувати свої сили в караоке. На перервах у коридорах ліцею працював «Сонячний фотограф». Він фотографував всіх бажаючих. Головна умова для фотографії була - радісна посмішка! У  коридорі на другому поверсі з чорно-білих газет  виклали метафоричну дорогу життя. Учні розфарбовували її  різними яскравими фарбами, які асоціюються з приємним, гарним настроєм, позитивними емоціями.

А ще кожен бажаючий  міг взяти участь у акції «Колекція теплих слів».  Учасники писали маркерами на ватмані теплі слова, які можуть підтримати у скрутну хвилину , змусити  посміхнутися.

Також був проведений флешмоб «посміхнись життю і воно посміхнеться тобі» для викладачів та майстрів. Група волонтерів із учнів задавала їм веселі запитання і бажала  гарного настрою!

Нехай посмішка завжди залишається на ваших обличчях!