м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Безпека на дорозі – показник культури нації

16.05.2023

   В рамках ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ в групах І та ІІ курсів відбулись виховні години «Безпека на дорозі –  показник культури нації».

   Суспільство на протязі свого розвитку виробило багато різних правил. З часом одні з них удосконалювались і залишались слугувати людям інші зникали як непотрібні або й шкідливі. З появою автомобілів ,з’явились правила дорожнього руху. Щоб в житті кожного з нас було якомога менше неприємностей слід навчитись дотримуватись вироблених суспільством правил поведінки, які є корисними ,уберігають від неприємностей чи великої біди.

   Кожен з нас знає правила етикету за столом, правила внутрішнього розпорядку гімназії, правила поведінки в громадських місцях або громадському транспорті, переході через дорогу чи керуванні транспортним засобом . Людина ,яка дотримується всіх норм поведінки в суспільстві, вважається культурною, а рівень культури особистості вирізняє її в соціумі.  Розумна поведінка водіїв ,пасажирів і пішоходів, ввічливість один до одного, культура і взаємопорозуміння забезпечуватимуть досягнення зниження правопорушень як водіями так і пішоходами ,зберігатимуть тисячі людських життів.