м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

Патріотичне виховання

Пам'ять серця (крок 1)

10.09.15р. в групах 1-2 курсів відбулась виховна година до Дня захисників Києва «Пам’ятаємо минуле, заради майбутнього»

Мета : ознайомити учнів з історією свята розвивати вміння аналізувати, порівнювати, висловлювати власну точку зору, критично мислити, виховувати зацікавленість історією.

Розвивати національне та патріотичне виховання.

 

20.09.15р.  в групах ліцею відбувся урок пам’яті до Дня партизанської слави

Мета: Ознайомити учнів з життям і подвигами партизанів в роки ВВВ. Створити умови для формування в учнів уміння виділяти головне, аналізувати факти і робити узагальнення, Продовжувати розвивати вміння давати оцінку історичним явищам.
Сприяти морально-патріотичному вихованню школярів; формуванню почуття співчуття до людей, неприйняття жорстокості і насильства.

15.10.15р. в групах 1-2 курсів відбулися виховні години до Дня козацької слави «Козацькому роду нема переводу»

 Мета заходу:Ознайомити учнів із славними тра диціями українського війська, що бере початок ще з часів Київської Русі та Запорозької Січі, із ге роїчними сторінками періоду XX ст.; виховувати почуття патріотизму, людяності, любові до своєї Батьківщини. 

В рамках святкування Дня українського козацтва в нашому ліцеї   16 жовтня пройшли спортивні змагання серед команд мешканців гуртожитку.

22 жовтня в групі №6 була проведена виховна година на тему:"Героїв імена у пам’яті народу"

 Мета навчальна: сприяти пробудженню національної свідомості, гордості за здійснений подвиг, бажання вивчати історію.
Мета виховна: виховувати в учнів свідому любов до Батьківщини, повагу до героїчного минулого свого народу, пробуджувати позитивні почуття і викликати засудження аморального, антигуманного, виховувати повагу до традицій свого народу, виховувати в учнів усі якості громадянина, який братиме активну участь у формуванні майбутнього своєї держави.