м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

Патріотичне виховання

Любіть Україну, як сонце, любіть,
 як вітер, і трави, і води,
 в годину щасливу і в радості мить,
 любіть у годину негоди!..
 Любіть Україну у сні й наяву,
 вишневу свою Україну,
 красу її, вічно живу і нову,
 і мову її солов’їну.
 Між братніх народів, мов садом рясним,
 сіяє вона над віками…
 Любіть Україну всім серцем своїм
 і всіми своїми ділами!..

    Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю. Патріотизм, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети. Тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, він живе своїм народом, адже життя народу стає його життям. 

      Одним з головних завдань виховної роботи  нашого  закладу освіти  сьогодні – виховувати патріотизм і любов до Батьківщини у підростаючого покоління.
 Ми повинні поглиблювати  знання здобувачів освіти  про нашу державу, формувати громадянські якості: патріотизм, людяність, виховувати  почуття поваги до рідної землі та людей, які захищають її, до її історії.

     В рамках патріотичного виховання відбуваються виховні години, загальноліцейні заходи присвячені історії нашої Батьківщини, героїчним подвигам минулого, боротьбі за створення української державності, незалежність України. Проходять зустрічі з волонтерами.

    Крім того, починаючи ще з далекого 2012 року, здобувачі освіти нашого закладу приймають активну участь у всеукраїнських військово-патріотичних зборах. Вони проходили на базі військових частин м.Житомира, с.м.т.Перевальне (Крим), м. Хмельницька , с.Чорноморське  та на базі інших військових частин України.

    Починаючи з 2014 року ми   проводимо  в закладі  різні акції на підтримку воїнів АТО. Неоднарозово збирали теплі речі, продукти харчування, купували ліки, писали листи. Постійно проводимо благодійні ярмарки  на підтримку наших військовослужбовців.

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, щопізнає, робить, до чогопрагне, що любить і ненавидитьлюдина, яка формується
 (В. О. Сухомлинський).