м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

Домашній кінотеатр

Фільми для сімейного перегляду

«Отроцтво» (2014)

http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/6245-yunst.html

   Фільм, який знімали протягом 12 років, розповідає про 12 років життя хлопчика Мейсона ― від першого класу в школі до першого дня в коледжі. Звичайна історія життя: шкільні труднощі, перше кохання, переїзд та нова школа, розлучення батьків тощо. Стрічка складається з епізодів, які показують дорослішання та стосунки з батьками хлопчика, підлітка, парубка.

«Белль і Себастьян» (2018)

https://megogo.net/ua/view/3886441-bell-i-sebastyan-druzi-navik.html

   Неймовірно красивий фільм про глибоку любов і вірну дружбу між хлопчиком-сиротою Себастьяном й та найрозумнішим собакою на ім’я Белль. Іноді про великі й чисті почуття легше розповісти не словами, а екранізацією ― це саме той випадок, тож рекомендуємо фільм для перегляду всією родиною.

 «Добре бути тихонею» (2012)

http://moviestape.net/katalog_filmiv/drama/1104-dobre-buty-tyhoneju.html

    Якщо ваш підліток сором’язливий і невпевнений у собі, подивіться разом цей фільм. У ньому йдеться про хлопця на ім’я Чарлі, який з дитинства був замкнений у собі. І от після літніх канікул йому треба йти до старшої школи. Першого ж навчального дня він вирішує, що краще бути непомітним, адже йому так і не вдалося ні з ким познайомитися. Однак пізніше його життя змінюється, і дехто допомагає йому пройти випробування «дорослим» життям із першими поцілунками й першими вечірками…

«Клуб “Сніданок”» (1985)

https://uakino.club/filmi/genre_comedy/425-klub-sndanok.html

   Це культова й найбільш цитована кінострічка про підлітків. П’ятеро абсолютно різних учнів покарані й змушені провести вихідний у школі, написавши ессе про себе. Цікаво те, що за звичайних обставин ці «касти» ніколи б не перетнулися, але тут нікуди подітися, адже школа замкнена. Так, ботан, дивачка, принцеса, спортсмен та вигнанець починають взаємодіяти й дізнаватися один про одного більше, ніж відомо з навішаних ярликів. Виявляється, у кожного є свої проблеми…  

«Увесь цей світ» (2017)

https://film-ua.com/9357-ves-cey-svit-2017.html

    На перший погляд може здатися, що цей фільм про перше кохання дівчини з рідким діагнозом, яка ніколи не може виходити за межі власного будинку, та звичайного хлопця. Та коли батьки додивляться стрічку до кінця, то зрозуміють дещо важливе про те, якою має бути любов до дітей. Адже нерідко за турботою ми ховаємо власні страхи й робимо егоїстичні вчинки стосовно своїх дітей.

«Винні зірки» (2014)

https://uakino.club/filmi/genre_drama/392-vinn-zrki.html

    Історія кохання хворої на рак 16-річної Хейзел та хлопця Августа, з яким вони познайомилися в групі підтримки для смертельно хворих. Вони поринають у подорож, сповнену пристрасті й життя, і розуміють що сенс життя можна знайти на будь-якому її відрізку.

«Круті дівчата» (2004)

https://uakino.club/filmi/genre_comedy/452-pogan-dvchata.html

     У цьому фільмі найкраще розкрита одвічна підліткова тема «новенька та зірки школи». Кеді разом зі своїми батьками-зоологами деякий час жила в Африці. Повернувшись додому, вона йде до середньої школи, озброївшись «законом джунглів». Дівчина вперше стикається з булінгом та неписаними законами, за якими спілкуються сучасні дівчата-підлітки.

«Біллі Еліот» (2000)

https://uakino.club/filmi/genre_comedy/11488-bll-ellot.html

Фільм про непрості стосунки хлопчика з батьками. Рекомендуємо дивитися підліткам, які не можуть порозумітися з батьками, та батькам, які не розуміють підлітків. Непроста історія 11-річного хлопчика Біллі, сина шахтаря, який хоче стати професійним… балетним танцюристом. Так-так, не боксером, а артистом балету! Хоч як не розуміли прагнень хлопчика його рідні, він довго й наполегливо доводив їм, що пуанти незгірші за боксерські рукавиці.

Бажаємо приємного перегляду й щасливого родинного дозвілля!