м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

Соціальний проєкт закладів професійної освіти київської області «З теплом душі і добром у долонях»

     

    Одного разу якийсь відлюдник вийшов зі свого усамітнення з звісткою, кажучи кожному зустрічному: «Маєш серце». Коли ж його питали, чому він не говорить про милосердя, терпіння, відданості, любові і всіх благих основи життя, він відповідав: «Аби не забули про серце, решта додається».

     Добро має здатність бути щедрим та не потребує нагороди. Справжнє добро можливе тільки за умови великого душевного багатства. Хто щедрою душею робить добро, у відповідь отримує ще більше. Добра людина схожа на ясне сонечко, тому що всіх вміє зігріти своєю любов’ю, турботою, ласкою, щирістю та щедрістю. І щоб жилося усім нам добре, у мирі і злагоді, необхідно щохвилини, щоденно творити добро! Люди  з красивою доброю душею, в якій немає місця підлості і заздрощам, лицемірству і злості, завжди будуть у пошані. Але робити добро потрібно від усього серця. Тільки в цьому випадку воно буде приносити радість іншим!

     Здобувачі освіти нашого закладу записали театральну мініатюру «Серце». Мініатюра присвячена доброті наших сердець. Чи завжди ми маємо доброту в серці? У світі завжди є добро і зло, як біле й чорне, тепле і холодне. Лише  треба розуміти та відчувати щастя від добра і загрозу від зла. Головне, щоб кожна людина зрозуміла всім єством, збагнула розумом і серцем, що у світ треба нести доброту, тепло, світло, щоб більше в ньому стало щастя і радості, і не можна нікому ніколи робити зла, щоб менше стало сліз, біди і горя.

У кожного в житті — своя дорога,
 Своя стежина і любов палка,
 І радість, щастя і своя тривога,
 Та мрій безмежних і надій ріка.
 Усе пройде людина, все здолає,
 Хоч світ прихильним не завжди бува…
 Як доброту в своєму серці має,
 А на вустах хорошії слова
 Й любов у серці світлу і гарячу
 І помисли привітні і ясні,
 Та мудру вдачу, добру і терплячу,
 То будуть гарні ночі всі і дні.
 Бо доброта уміє все здолати,
 То ж вчись її у серці берегти
 І щедро-щедро людям роздавати.
 Знайди свою стежину доброти.

/img/pic/gruden2020/sotsialniy_proekt_zakladiv_profesiynoi_osviti(1).docx

Відео  https://youtu.be/FoAPgS-Sib8