м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Останні новини

Енергія і світло, і тепло…

Під цим гаслом відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття предметного тижня...

Екскурсія на підприємство

Важливе завдання професійної підготовки - наблизити виробниче навчання до реального виробництва...

Всі новини

Цікаве відео


Історія закладу

Згідно постанови Ради Міністрів колишнього СРСР від 20 серпня 1954 р. та відповідно до наказу начальника Міжобласного Управління профтехосвіти Бережного П.С., в місті Біла Церква було створено технічне училище- ТУ №4. Воно повинно було готувати спеціалістів для сільського господарства Київської, Житомирської, Черкаської областей із спеціальностей: електромеханіки сільської електро- та радіофікації (2 роки), нормувальники машинно-тракторних станцій (2 роки), майстри – будівельники (2 роки), старші контролери виробничо-технічного контролю (1,5 роки), машиністи – дизелісти (1 рік), радіотехніки машинно-тракторних станцій (2 роки). ТУ №4 розмістилося в будинку по вул. Б. Хмельницького, 42, де раніше знаходився інститут іноземних мов, який був переведений в м. Горлівка.

За два місяці був добудований 2-й поверх і виконаний ремонт всього будинку, де були обладнані кабінети адміністрації, 8 предметних кабінетів, бібліотека, спортивна та актова зали. Для підготовки кваліфікованих робітників було прийнято 12 викладачів та 15 майстрів виробничого навчання. До 13 груп були зараховані 390 учнів. Виробниче навчання, в першому півріччі, проходило в класах учбового корпусу в дві зміни. Перший випуск відбувся в липні 1956 р., всі 390 випускників були працевлаштовані.

Наприкінці 1956 року були введені в експлуатацію майстерні: будівельників, електромонтажників, слюсарів; лабораторія та дизельна електростанція. Отримано 5 автомобілів та прийнято 3 інструктори практичного водіння. У 1958 р. було введено нову спеціальність «водій автомобіля для армії». Вже з 1959 р. розпочато будівництво класу регулювання двигунів, оглядової ями, автокласу та слюсарні майстерні № 2 та № 3. Училище отримало 9 автомобілів від військових частин.

З 1963 р. розпочали підготовку робітничих кадрів для нового базового підприємства-тресту «Електромонтаж – 1». У 1963 р. училище було перейменовано в ПТУ № 14. Почали приймати на навчання учнів з неповною середньою освітою. Набір було збільшено до 660 учнів.

У 1967 р. були здані в експлуатацію майстерня контольно-вимірювальних приладів та апаратури, слюсарна майстерня, електромонтажна та зварювальна майстерні, машинно – заготівельна дільниця, котельня. Цього ж року розпочали будівництво гуртожитку. У 1969 р. був збудований гуртожиток на 305 місць по вул. Росьовій, 14.

З 1968 року в училищі ввели нову спеціальність – слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики. У зв’язку з підготовкою робітників на базі середньої освіти училище було перейменовано в ТУ № 4. З 1970 р. починає працювати вечірнє відділення із спеціальностей: радіомеханік, слюсар КВП та А.

Кількість бажаючих навчатись з кожним роком зростала, у 1977 р. на навчання було вже прийнято 900 учнів. Тож виникла необхідність нових приміщень. Того ж 1977 р. було розпочато будівництво гуртожитку, учбового та адміністративного корпусів. Будівництво тривало до кінця 1981 р., а в січні 1982 р. ці новобудови були здані в експлуатацію.

У серпні 1984 р. Білоцерківське ТУ №4 реорганізовано в Білоцерківське СПТУ №15. Протягом 1985-86 рр. були споруджені і обладнані – радіомонтажна майстерня, стрілецький тир, кабінет допризовної підготовки. У 1989 р. був обладнаний кабінет з техніки безпеки і охорони праці, який визнали кращим кабінетом профтехосвіти області.

У 1998 р. Білоцерківське СПТУ № 15 перейменовано на Білоцерківське ПТУ №15. У 2005 р. на підставі наказу Міністерства освіти і науки України за № 278 від 05.05.05., Білоцерківське ПТУ №15 переіменовано на ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей».

З 2001 р. директор Білоцерківського професійного ліцею – Кір’якова Лариса Миколаївна.

Нині Білоцерківський професійний ліцей є потужним навчальним закладом, який готує висококваліфікованих спеціалістів для різних галузей народного господарства.