м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Зустріч з заслуженим працівником культури України Анатолієм Івановичем Кульчицьким

13 вересня в нашому навчальному закладі відбулась зустріч учнів ліцею з нашим земляком поетом і композитором , заслуженим працівником культури України Анатолієм Івановичем Кульчицьким.

Анатолій Іванович - воістину співець рідного краю. В його творчому доробку понад 600 пісень, 7 вокальних циклів, 16 видань - збірок поезій. Їх значна частина описує красу і неповторність нашого міста та білоцерківщини.  Його пісні – щирі, ліричні, ніжні  та мелодійні , виміряні душею та серцем . Пісні та верші поета – пісняра Анатолія Івановича Кульчицького назавжди залишаються в серцях і душах його шанувальників. Почувши перший раз, назавжди запам’ятаєш їх мелодію.

Пісня лилася за піснею. Вірш звучав за віршем. Час зустрічі пролетів непомітно.  Учням, викладачам ліцею дуже сподобалася зустріч з видатним земляком.