м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Зустріч учнів нашого ліцею з волонтерами Тетяною Виговською , Костянтином Климчук та підполковником Олександром Самарським

Напередодні свята Захисника Вітчизни ,11 жовтня в центральній бібліотеці міста відбулась зустріч учнів нашого ліцею з волонтерами  Тетяною Виговською , Костянтином Климчук  та  підполковником Олександром Самарським, в минулому заступником командира 72 ОМБР.

 Олександр Самарський розповів учням про бойовий шлях  72 бригади, про людей, які відстоювали територіальну цілісність  незалежність нашої держави., про те, що воїни 72 бригади і сьогодні роблять все  можливе, щоб настав мир, захищаючи мирне населення від російських окупантів.

Костянтин Климчук журналіст, волонтер, видавець, голова білоцерківської «Просвіти». Тетяна Виговська журналіст, волонтер, чарівна жінка.

Тетяна Виговська та Костянтин Климчук, волонтери з великої букви . З самого початку військових дій  вони допомагають тим, хто боронить наш спокій. Це люди, які відчувають біль інших людей, які завжди готові прийти на допомогу.

Дякуємо робітникам центральної бібліотеки за таку чудову зустріч!