м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Останні новини

Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві...

За ініціативи КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» і ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» у приміщені «Центру підтримки підприємництва» білоцерківського районного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві»

Ярмарок творчих ідей

Справжнім святом став ярмарок творчих ідей...

Чудовий світ професій...

Вибір професії- один з тих кроків, який визначає хід усього життя....

Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання

13 лютого 2018 року відбувся круглий стіл «Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання», який провела Соболєва С.В., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін

Всі новини

Цікаве відео


Збираємо комп’ютер разом

06.02.2018 р. майстер виробничого навчання, викладач ліцею Висоцький В. В. майстер–клас “Збираємо комп’ютер разом”. Метою заходу було не тільки ознайомлення учнів з будовою персонального комп’ютера та закріплення навичок збирання та розбирання ПК, але й сприяння їх професійному зростанню, виховання прагнення до підвищення кваліфікаційного рівня та досконалого оволодіння уміннями та навичками роботи в обраній галузі.

Майстер зібрав та розібрав ПК, пояснюючи свої дії та коментуючи окремі важливі аспекти процесу. Після чого учні по черзі пробували зібрати комп’ютер, майстер слідкував за дотриманням вимог охорони праці, правильністю виконання операцій, використання спеціалізованих інструментів, в разі необхідності надавав пораду чи допомагав.

Насамкінець майстер нагородив найбільш активних учнів пам’ятними дипломами, подякував всім присутнім за участь у заході, побажав нових успіхів та досягнень на життєвому шляху.