м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Останні новини

Енергія і світло, і тепло…

Під цим гаслом відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття предметного тижня...

Екскурсія на підприємство

Важливе завдання професійної підготовки - наблизити виробниче навчання до реального виробництва...

Всі новини

Цікаве відео


Збираємо комп’ютер разом

06.02.2018 р. майстер виробничого навчання, викладач ліцею Висоцький В. В. майстер–клас “Збираємо комп’ютер разом”. Метою заходу було не тільки ознайомлення учнів з будовою персонального комп’ютера та закріплення навичок збирання та розбирання ПК, але й сприяння їх професійному зростанню, виховання прагнення до підвищення кваліфікаційного рівня та досконалого оволодіння уміннями та навичками роботи в обраній галузі.

Майстер зібрав та розібрав ПК, пояснюючи свої дії та коментуючи окремі важливі аспекти процесу. Після чого учні по черзі пробували зібрати комп’ютер, майстер слідкував за дотриманням вимог охорони праці, правильністю виконання операцій, використання спеціалізованих інструментів, в разі необхідності надавав пораду чи допомагав.

Насамкінець майстер нагородив найбільш активних учнів пам’ятними дипломами, подякував всім присутнім за участь у заході, побажав нових успіхів та досягнень на життєвому шляху.