м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

WORLDSKILLS UKRAINE

 Упродовж трьох днів із 27-29 листопада 2018 року в м. Києві проходив Всеукраїнський конкурс професійної майстерності „WORLDSKILLS UKRAINE”, проведений департаментом професійної освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти”, Федерації роботодавців України та інших громадських установ. Мета його – сприяти зростанню престижності робітничих професій, розвитку професійної освіти шляхом гармонізації кращих практик і професійних стандартів.
   Цьогоріч у Конкурсі, який проходив на базі Арт-заводу «Платформа» та Вищого професійного училища № 33 м. Києва, змагалися учасники з усіх областей України за 7 компетенціями. Це – кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди, зварювальні, електромонтажні та слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів.

За рішенням журі Конкурсу представник нашого навчального закладу Федотов Андрій Олегович виборов ІІ місце (срібна медаль) у компетенції «Електромонтажні роботи»  (експерт – Маляренко Олена Миколаївна).Вітаємо !