м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Виховний захід «У світі професій ІТ»

07.02.2019 року Коваленко Л.В. організувала та провела виховний изахід «У світі професій ІТ» для учнів І курсу, професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення програмного забезпечення».

Мета заходу допомогти учням у визначенні цілей на майбутнє, мотивувати їхню подальшу навчальну діяльність у обраній професії, розширити знання учнів про професії ІТ галузі.

Очікувані результати  – підвищення  пізнавальної  активність студентів, виховання навичок культури спілкування з однолітками, презентація матеріалу  у вигляді ділової гри, стимулювання учнів  до удосконалення своїх знань, вмінь та навичок із використання прикладного програмного забезпечення.