м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Що таке футзал?

     Що таке футзал? Дехто думає, що це міні – футбол. Але це не зовсім так…Футза?л (від порт. futebol de salão та ісп. fútbol sala — «зальний футбол») — командна спортивна гра з м'ячем у залі за участю двох команд: 5 гравців у кожній, один з них воротар. Футзал прийшов до нас з Уругваю, 1930р. Згодом він став поширюватися в Бразилії.  І вже незабаром цей вид спорту почав поширюватись всією територією Південної Америки, а його популярність призвела до появи керівного органу під назвою Міжнародна федерація футзалу (FIFUSA — Federación Internacional de Fútbol de Salón) разом з організацією чемпіонатів світу. Перший чемпіонат світу під егідою FIFUSA був проведений в Сан-Паулув в 1972 році, чемпіонами стали господарі турніру команда Бразилії. Ще більша кількість країн взяли участь у другому Чемпіонаті світу в Мадриді в 1985 році. 

      Змагання з футзалу відбулися і в нашому навчальному закладі. І все ж, як і належить фіналу, гра за перше місце була найцікавіша. Кожна з команд бажала перемоги, але найкращу готовність до змагань продемонструвала команда групи №20. Вітаємо переможців!