м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Подорож у країну комп’ютерів

У рамках тижня професії «Оператор обробки інформації  та програмного забезпечення» у середу, 7 лютого, було проведено два заходи: вікторину «Подорож у країну комп’ютерів» та лекторій «Комп’ютерна та інтернет-залежність як актуальні проблеми сучасності».

Метою проведення вікторини було не тільки узагальнити знання учнів з теми, а, перш за все, стимулювати пізнавальну діяльність учнів, розвивати кмітливість, швидкість реакції,  нестандартний підхід до знайомих предметів і явищ, уміння формулювати й висловлювати свої думки, зацікавленість в обраній професії. Участь у вікторині взяли учні різних груп незалежно від професії. І всім було цікаво!

До обговорення комп’ютерної та інтернет-залежності долучилися майбутні оператори. Зрозуміло, що одна розмова не дасть відчутних результатів. Та, можливо, примусить декого серйозно замислитися над вирішенням цієї проблеми.