м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Педагогічна рада з використанням інтерактивних технологій на тему «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках навчально-виховного процесу через взаємодію навчального закладу і сім'ї»

«Дух навчального закладу живе не в стінах і не на папері, а в характерах більшості педагогів і звідти переходить у характери вихованців»

К.Ушинський

        29 березня в нашому навчальному закладі відбулася педагогічна рада з використанням інтерактивних технологій на тему «Особистісний розвиток учня на всіх сходинках навчально-виховного процесу через взаємодію навчального закладу і сім'ї». На педраді обговорювалися питання взаємодії: учень-педагог-родина-соціум.

        Сім'я та навчальний заклад – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається море знань, а курс у цьому морі починає навчальний заклад. Процес формування дитини знаходиться у двох суб’єктів виховання – сім'ї та навчального закладу, які взаємодіють один з одним.