м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Останні новини

Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві...

За ініціативи КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» і ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» у приміщені «Центру підтримки підприємництва» білоцерківського районного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві»

Ярмарок творчих ідей

Справжнім святом став ярмарок творчих ідей...

Чудовий світ професій...

Вибір професії- один з тих кроків, який визначає хід усього життя....

Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання

13 лютого 2018 року відбувся круглий стіл «Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання», який провела Соболєва С.В., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін

Всі новини

Цікаве відео


Кращий радіоаматор

                     8 лютого 2018 р. в рамках предметного тижня відбувся конкурс «Кращий радіоаматор» серед учнів групи №2 «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури».

 Мета заходу: пропаганда професії, мотивація учнів на подальше покращення знань в радіоелектроніці, розвиток творчих здібностей та технічного мислення.

                     Конкурс проходив в чотири етапи: «Домашнє завдання», «Як я знаю радіоелементи», «Як я знаю принципові схеми», «Як я паяю». Кожний конкурс оцінювався журі. За підсумками конкурсу перемогли: 1 місце Гаврилюк Василь (42 бала), 2 місце Гаврилюк Михайло (41 бал). 3 місце Долінський  Анатолій (39 балів).