м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Конкурс кмітливих

      Гарний настрій грає важливу роль в житті кожної людини. Коли нам весело, ми з легкістю вирішуємо складні завдання і по-іншому дивимося на життєві неприємності. Налаштування на успіх отримали учні груп №1 і №6 готуючись до конкурсу кмітливих, який проводився в рамках предметного тижня електроенергетичних та загально технічних дисциплін. І саме це вдалось  зробити   Ірочко Любов Володимирівні, готуючи конкурс кмітливих електриків. Серед завдань  були заготовлені ребуси – слова-терміни, пов’язані з  майбутньою професійною діяльністю наших учнів. Ребуси дають можливість розвивати пізнавальні здібності,  мислення, просторову уяву, фантазію, пам’ять, допомагають оволодіти вмінням аналізувати, порівнювати, узагальнювати, проявляти кмітливість і винахідливість.           Найбільше задоволення отримали вболівальники , які, допомагаючи своїм  командам-кумирам, отримували солодощі  від казкової феї за правильно розгадані ребуси.

       А команди мали море позитиву та гарного настрою на весь тиждень, дякуючи підтримці вболівальників.

       Перемогу здобула команда групи №6 «Електровольти» . Ми щиро вітаємо переможців і з нетерпінням чекаємо нових конкурсів.

       Вміння налаштовувати дітей на успіх  вдається не кожному, але Ірочко Любов Володимирівна робить це з легкістю та задоволенням.