м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Конкурс фахової майстерності серед учнів, що навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»

Одним із важливих напрямків роботи методичної комісії  Інформаційно-комунікаційних технологій та художнього напрямів  є проведення конкурсів професійної майстерності. Метою проведення конкурсів професійної майстерності серед учнів є виявлення та подальший розвиток здібностей обдарованих учнів, набуття ними професійної майстерності, розвиток творчості учнів, поглиблення та поширення їх знань з професійної підготовки, підвищення престижу майбутньої професії.

Учні ліцею із задоволенням беруть участь у цих конкурсах: завжди цікаво перевірити свої сили, знання, посісти призові місця.

Цього року конкурс проводився серед учнів ліцею, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Конкурс проходив у два тури. Перший етап — теоретичний, другий — практичний.

Під час теоретичного туру учні відповідали на тестові завдання з тем «СУБД MS Access» та «Обладнання комп’ютера».

Практична частина включала в себе виконання завдань на комп’ютері з тем: «Текстовий редактор MS Word», «Табличний редактор MS Excel».

Загальна оцінка майстерності конкурсантів враховувала не тільки теоретичні знання та практичні уміння, а й загальнопрофесійні компетентності: дотримання правил техніки безпеки та БЖД, організацію робочого місця, зовнішній вигляд, культуру праці.

За результатами конкурсу призові місця вибороли учні групи №14:

І місце — Гаврутенко Олександр

ІІ місце — Ткаченко Владислав

ІІІ місце — Логвінова Катерина