м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Конкурс-вікторина знавців комп'ютерної техніки

   Відповідно до плану тижня професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” в ліцеї відбувся цікавий позаурочний захід -  конкурс-вікторина знавців комп'ютерної техніки, в якому мали можливість взяти участь усі бажаючі.
  Майстер виробничого навчання Віктор Висоцький підготував різноманітні питання, які стосувались апаратного та програмного забезпечення сучасної комп'ютерної та офісної техніки. Конкурс викликав неабиякий інтерес і показав, що технічними новинками цікавляться не тільки майбутні фахівці профільної для них професії, а практично всі учні ліцею.
   У напруженій боротьбі переможцями конкурсу стали (на рівних) Євгеній Гурінець та Богдан Ходаківський - учні групи № 14 професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення”. Вони отримали почесні грамоти та солодкі призи.