м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Останні новини

Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві...

За ініціативи КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» і ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» у приміщені «Центру підтримки підприємництва» білоцерківського районного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему «Розвиток дуальної освіти у Білій Церкві»

Ярмарок творчих ідей

Справжнім святом став ярмарок творчих ідей...

Чудовий світ професій...

Вибір професії- один з тих кроків, який визначає хід усього життя....

Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання

13 лютого 2018 року відбувся круглий стіл «Метод кейсів у роботі майстра виробничого навчання», який провела Соболєва С.В., кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін

Всі новини

Цікаве відео


Інтерактивне спілкування, як система миттєвого обміну повідомленнями в режимі реального часу

Внутрішня учнівська конференція

“Інтерактивне спілкування, як система миттєвого обміну повідомленнями в режимі реального часу”

9 лютого 2018 року, група №14, що навчається за професією 4113 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» під керівництвом викладача Малюк В.В. провели учнівську конференцію на тему: “Інтерактивне спілкування, як система миттєвого обміну повідомленнями в режимі реального часу”.

Завданнями проведеної конференції були:

Найперше – це  надання інформації щодо сучасного програмного забезпечення, яке дозволяє спілкування в реальному часі.

А також здійснити аналіз можливостей  програм для інтерактивного спілкування з метою подальшого вибору користування ними в повсякденному житті.

Для виконання поставлених завдань,в першу чергу було окреслено поняття: інтернет, інтерактивне спілкування та що необхідно мати для того, щоб була можливість ним користуватись.

Необхідність визначення  поняття  Інтернет  виникла у зв’язку з тим, що інтерактивне спілкування не можливе без підключення до мережі інтернет.

Сказати, що популярність Інтернету зростає нестримно - це не сказати нічого.

Інтернет є технологією, яка принципово змінила можливості обміну інформацією і по своєму впливу на наше життя знаходиться в одному ряду з такими винаходами, як телефон, телебачення і комп'ютер.

Група була поділена на  6 творчих груп:

1 група - досліджувала тему «Інтерактивне спілкування»;

2 група – досліджувала тему «Чат»;

3 група - досліджувала тему «Скайп»;

4 група - досліджувала тему «Вайбер»;

5 група - досліджувала тему «Вотс Ап»;

6 група – досліджували статистику використання вище перерахованих програмних додатків.

Після проведення конференції   учасникам  було вручено Сертифікати учасників конференції та відзначено найактивніших її учасників.