м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

День позитиву

Вона,  як сонце – веселить і гріє,

Це – талісман наших думок і мрій.

У ній любов і мрія , і надія,

Все це – поєднано у ній!

 

25 вересня в нашому навчальному закладі пройшла акція «День позитиву». У рамках цього дня пройшли різноманітні заходи:

Сушка фотографій «Позитив через об’єктив». У виставці приймали участь всі бажаючи учні та працівники закладу. На фотографіях відображалось те, що , на думку автора, може викликати позитивні емоції.

Караоке.

Фотосесія «Поділися посмішкою своєю». На перервах у коридорах навчального закладу працювали «Сонячні фотографи», які фотографували всіх бажаючих. Головна умова для фотографії - радісна посмішка.

Майданчик «Сонце сховане в кожному», на якому волонтери малювали на долонях  всім бажаючим смайлики і сонечко.

«Зробимо життя кольоровим». У коридорі з чорно-білих газет виклали метафоричну «дорогу життя». Усім бажаючим пропонувалось розфарбувати її різними фарбами, які асоціюються з приємними і важливими випадками, емоціями. 

Флешмоб  «Посміхнись життю і воно посміхнеться тобі». Група волонтерів переміщувалась по навчальному закладу, вітаючи усіх посмішками  і пускаючи мильні бульбашки.

Дарувати посмішки один одному – зовсім не складно! Посмішка – це чудовий настрій на цілий день!