м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

День Партизанської Слави

Щороку 22 вересня  вся наша держава відзначає День Партизанської Слави. Дорогою ціною заплатив  український народ за участь у найстрашнішій за  всю історію війні 1939-1945 років. День партизанської слави відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

Широкі версти населення брали участь у зриві економічних, політичних, військових планів і заходів нацистських загарбників.  Опір здійснювався на всій території України і був нищівним для загарбників.

Ми, молоде покоління, пам’ятаємо про бойові подвиги наших співвітчизників. 21 вересня в нашому навчальному закладі відбулась лінійка, присвячена Дню Партизанської Слави. Наш обов’язок -  пам’ятати минуле нашої Батьківщини.