м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

День пам'яті Чорнобильської трагедії

       26 квітня 1986 року. Чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава. Пам'ять знову і знову повертається до тієї страшної дати, коли жменька пожежників через чотири хвилини після аварії вступила у жорстокий і смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією… Горем і болем увійшов в наше життя Чорнобиль, розділив долю людей на „до" і „після". Сьогодні вся Україна відзначає трагічну дату чорнобильських подій. Але це – не свято. Це дата, яка не терпить фальші, показухи, надуманості. За три десятиріччя земля українська проросла численними пам’ятниками, меморіалами, знаками, які засвідчують нашу пам'ять про Чорнобильську трагедію. Ніхто ніколи не буде знати, скільки людей загинуло від радіаційного опромінення. Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям. Вічна пам'ять їм, низький уклін усім загиблим від усього людства!

         Саме сьогодні учні нашого навчального закладу приймали участь у покладанні квітів до меморіалу жертвам Чорнобильської катастрофи «Чорнобильській дзвін».