м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94, тел.: (0456) 39-15-28

Запрошуємо опанувати наступні професії на основі повної загальної середньої освіти (11кл): Електромонтажник -- Слюсар з ремонту автомобілів - Слюсар КВП - Радіомеханік-Майстер з діагностики автомобілів -  На основі базової загальної середньої освіти (9 кл): ЕлектромонтажникРізьбяр по дереву -- Монтажник радіоелектронної апаратури - Слюсар КВП - Радіомеханік-Слюсар з ремонту астомобілів-Оператор з обробки інформації-Майстер з діагностики автомобілів

Корисні посилання
Наша кнопка
Ми в соціальних мережах

Афганістан-ти вічний біль…Афганістан- ти вічна пам'ять…»

    15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів, службовців. Важкий, сумний підсумок. Багато матерів і батьків не дочекалися своїх синів, і не сказали вони «Мамо, я живий...». Правда про Афганську війну… Вона різна. Нерідко хвороблива й гірка. Більше 20років, які пройшли, об'єднали колишніх бійців – інтернаціоналістів в одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям.Молоді люди йшли туди не за орденамиі медалями, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок, вони вірили, що несуть визволення народу Афганістану, вірили, що йдуть не воювати а захищати. Покоління воїнів – афганців пройшло кривавими дорогами афганської війни  залишаючи на них  життя і біль втрат. Ми це пам’ятаємо. І на під твердження  цього стоять сотні пам’ятників  та пам’ятних знаків по всій Україні, сотні  могил.

         Ми теж пам’ятаємо…Самем тому в нашому навчальному закладі відбувся музично-літературний вечір «Афганістан-ти вічний біль…Афганістан- ти вічна пам'ять…». Учні читали вірші, співали пісні. На заході були присутні члени спілки офіцерів міста, та воїни-афганці.