м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Засідання методичної комісії інформаційно-комунікаційного та художнього напрямків

20.02.2020

Зібратися разом - це початок,

триматися разом - це прогрес,

працювати разом - це успіх.

Г. Форд

 

    20 лютого відбулося засідання методичної комісії інформаційно-комунікаційного та художнього напрямків на тему: «Підводні камені освітнього процесу», яке провела голова МК О. Лебідь.
 Методичною комісією були розглянуті такі питання:

  • професійне становлення здобувачів освіти в ПТНЗ;
  • проблеми професійного становлення здобувачів освіти ПТНЗ та шляхи їх вирішення;
  • конфліктогенні фактори в педагогіці підлітків (конфлікти дисципліни, конфлікти в сфері дидактичної взаємодії, конфлікти у методиці навчання, конфлікти в тактиці взаємодії педагогів з підлітками).

        О. Лебідь продемонструвала відео з моделюванням конфліктної ситуації педагога та здобувача освіти.
       Всі присутні залучилися до вирішення конфліктних ситуацій та обговорили як уникнути конфліктної ситуації на уроці  при взаємодії «здобувач освіти-викладач».
      Однією з найбільш важливих умов запобігання конфліктів в освітньому процесі є дотримання принципу гуманності, який передбачає готовність суб’єктів до діалогічних, партнерських стосунків, взаємну відкритість та психологічну готовність до взаємосприйняття; творчий, індивідуальний підхід вчителя до спільної діяльності з здобувачем освіти, високий рівень його професіоналізму, індикатором якого виступає вміння вчасно виявляти та скеровувати предконфліктну ситуацію у розвиток та утвердження гармонійних взаємин.