м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Засідання методичної комісії інформаційно-комунікаційного та художнього напрямів

23.02.2022

    Проведення відкритих засідань методичних комісій є однією з важливих форм роботи в ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей». Вони, з одного боку, дозволяють кожному члену МК систематизувати свої теоретичні знання, узагальнити власний досвід і поділитися надбанням із колегами. З іншого боку, присутні на засіданні гості — члени інших методичних комісій — можуть взяти участь в обговоренні проблем і також розповісти про свої шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми.

    Тож і цього року в рамках Місячника методичної роботи Білоцерківського професійного ліцею відбулося відкрите засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання інформаційно-комунікаційного та художнього напрямів. На це засідання 23.02.2022 були запрошені члени методичної комісії електротехнічних та загально технічних дисциплін, а також голови інших методкомісій.

     На засіданні розглядалися актуальні питання роботи викладачів і майстрів виробничого навчання в умовах дистанційного навчання. Голова методичної комісії Олена Лебідь у своєму виступі «Технологічна модель дистанційного уроку виробничого навчання» розкрила теоретичні засади і орієнтовні шляхи вирішення проблеми. Учасники обговорили різні технологічні моделі дистанційного уроку, їх застосування в освітньому процесі. Члени МК і гості поділилися своїми досягненнями і досвідом.

    Друга частина засідання була зорієнтована на практичне втілення знань. Майстер виробничого навчання Юлія Юдіна провела з педагогами майстер-клас на тему: «Draw Chat — один із інструментів виробничого навчання». Кожний із присутніх спробував створити свій власний чат і навчився працювати в цій програмі.

   Засідання методкомісії пройшло жваво. Учасники отримали нові знання і бажання й надалі плідно працювати.