м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Засідання методичної комісії електротехнічних та загальнотехнічних дисциплін

24.02.2020

Удосконалюватися – значить змінюватися,
бути досконалим – означає змінюватися постійно.

Вінстон Черчілль
 

    Одним із завдань методичної комісії електротехнічних та загальнотехнічних дисциплін є удосконалення науково-теоретичної, психолого-педагогічної, загально-дидактичної, методичної і фахової підготовки членів методичної комісії з метою надання професійної підготовки відповідно до вимог СП(ПТ)О та вивчення, впровадження кращого педагогічного досвіду.

  Саме з метою узагальнення та обміну досвідом успішної педагогічної діяльності і відбулося  відкрите засідання методичної комісії електротехнічних та загальнотехнічних дисциплін під назвою «Естафета педагогічних здивувань: мої професійні досягнення». Члени комісії активно обговорювали особливості використання ІКТ, онлайн-ресурсів на уроках теоретичної та професійної підготоки. Ділилися своїм досвідом та напрацюваннями. 

  Під час засідання педагоги ознайомилися з методами «Брейнстормінг», «10х10», «Сенкан» та активно взялися створювати власний сенкан  до слова «ПЕДАГОГ», а також познайомилися з онлайн-ресурсами інтерактивного навчання LearningApps.org, генератором кросвордів та генератором ребусів. Члени комісії отримали корисні посилання з додатками «Trello», «Kahoot» та короткою інструкцією з користування.

   Конфуцій писав: «Учитель і учень ростуть разом», тому методи та онлайн-ресурси, які обговорювалися на засіданні методичної комісії, дуже зацікавили педагогів і стануть у нагоді в їхній педагогічній діяльності.

    Захід пройшов у затишній та дружелюбній атмосфері, члени комісії зарядилися бадьорістю, оптимізмом, позитивом та бажанням удосконалюватися.