м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Засідання методичного об’єднання класних керівників на тема «Інклюзивний простір»

23.02.2021

Тільки інклюзивне виховання дозволить змінити ставлення суспільства до

дітей з особливостями, що своєю чергою дозволить їм стати його повноправними членами.

       Актуальність інклюзії (інклюзивної освіти) для дітей з інвалідністю зумовлена ще й тим, що в липні 2017 року президент України підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг", яким закріплюється право на освіту осіб з особливими освітніми потребами і надається їм можливість здобувати освіту в усіх навчальних закладах, у тому числі безоплатно в державних і комунальних навчальних закладах, незалежно від "встановлення інвалідності". 

      23 лютого в нашому закладі освіти відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників. Тема засідання «Інклюзивний простір». На засідання розглядалися питання:

    Ключові елементи інклюзивної освіти.

    Основні принципи та цінності інклюзивної освіти.

    Інтеграція. Інклюзія.

    В нашому закладі освіти навчаються діти з особливими освітніми потребами. Інклюзивна освіта створює для всіх рівні можливості, вчить поважати тих, хто знаходиться поруч, забезпечує потреби в освіті всіх дітей. Кожна дитина має право на підтримку своїх батьків та громади, до якої вони належать. А ми, викладачі і майстри виробничого навчання, вчимося правильно працювати в новому освітньому просторі, де враховуються права на освіту кожної дитини.