м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Захід-обговорення " Створення системи кар'єрного консультування в Україні: школа-ЗПТО-ЗВО"

03.03.2023

  3 березня на базі НЗ КОР "Васильківський професійний ліцей" відбувся захід-обговорення " Створення системи кар'єрного консультування в Україні: школа-ЗПТО-ЗВО"

  Організації-партнери: програма «Мріємо та діємо», що  впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ».

  Програма USAID "Мріємо та діємо" – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв'язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін. 

  Мета заходу: представити та почути думки стейкхолдерів щодо створення системи кар'єрного консультування в закладах освіти всіх рівнів для професійного самовизначення та самореалізації української молоді на рівні пілотного проєкту, представити та протестувати в робочих групах гіпотези моделі кар'єрно-орієнтованого навчального закладу. Результатом зустрічі має стати концепція кар'єрно-орієнтованого навчального закладу (далі - КОНЗ), яка буде представлена для обговорення та доповнення широкому колу стейкхолдерів, а після її фіналізації учасникам заходу буде запропоновано долучитися до пілотування системи КОНЗ. Головне - це про розбудову спроможності стати кар?єрно-орієнтованим навчальним закладом.

      Учасники та учасниці: педагоги та керівники загальноосвітніх навчальних закладів, фахівці/ні та керівники/ці центрів розвитку кар'єри / відділів профорієнтації закладів передвищої та вищої освіти.