м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Волонтерська співпраця з дитячим спеціалізованим табором «Зоряний»

20.09.2020

  У світі завжди є добро і зло, як біле й чорне, тепле і холодне. І це треба розуміти та відчувати щастя від добра і загрозу від зла. Головне, щоб кожна людина зрозуміла всім єством, збагнула розумом і серцем, що у світ треба нести доброту, тепло, світло, щоб більше у ньому стало щастя і радості, і не можна нікому ніколи робити зла, щоб менше стало сліз, біди і горя. Дитині з раннього віку необхідно зрозуміти, які її дії приносять радість і щастя іншим, а які несуть кривду і незадоволення. І про це потрібно постійно говорити, наголошувати, щоб з’явилися стійкі переконання, що у світ треба нести добро, любов, щастя і радість, і завжди жити з добротою в серці. Добра людина — це неначе сонце, що несе людям світло і тепло, а значить щастя і радість.

  20 вересня 2020 року в рамках волонтерської співпраці учасники гуртка середньовічного бою «Клуб Середньовічної Піхоти» «Panzer» відвідали дитячий спеціалізований табір «Зоряний», що знаходиться в с.Карапиші Рокитянського району. Діти в таборі – виключно діти з особливими освітніми потребами, діти з інвалідністю, діти , що опинилися у складних сімейних обставинах.

  Керівником  гуртку є практичний психолог нашого ліцею Прокопенко Сергій Федорович. Серед членів гуртка є і учні нашого закладу освіти.

  Для дітей з табору були проведені майстер-класи з фехтування та стрільби з лука, ознайомчі заняття з туризму.

  160 блискучих очей, шквал оплесків, смачне частування та небажання прощатись – найкращий подарунок для членів гуртка! Одна дівчинка, торкнувшись шолома сказала : «Якщо ви з казки, то мені присниться чудовий казковий сон!» По можливості даруйте дітям казку! Адже їх так не вистачає дітям!

У чому доброта людська, скажіть?
 Вона в усьому — це запам’ятайте!
 І світлий порух серця бережіть,
 А доброту у слові проявляйте.
 У гарнім слові, в усмішці живій,
 У щирості, в терпимості й любові.
 І в кожній ситуації складній,
 Теплом зігріти будьте всіх готові.
 Хоч поглядом людину пригорніть,
 Підтримайте і руку їй подайте…
 Без пафосу візьміть й допоможіть,
 Й добра услід людині побажайте.
 Й здоров’я, щастя зичте кожен день,
 І вам світліше стане у дорозі.
 А світ озветься сотнями пісень
 І радість вас зустріне на порозі.
 Добра бажайте і добро робіть,
 Й до вас воно прийде дарунком долі.
 Свій світлий порух серця не згубіть,
 Хай він зросте пшеницею у полі..