м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Виховна година на тему "ТЕРОР І ОЛІМПІЗМ – АНТОНІМИ. ЇХ НЕ МОЖНА ПОЄДНУВАТИ

06.03.2023

  2 березня в нашому закладі освіти в групі №17, класний керівник Карпов Геннадій Петрович, відбулась виховна година на тему "ТЕРОР І ОЛІМПІЗМ – АНТОНІМИ. ЇХ НЕ МОЖНА ПОЄДНУВАТИ". Так чи це? Чи дійсно не можна поєднувати ці два терміни?

  Згадавши про 228 наших спортсменів і тренерів, які загинули внаслідок агресії рф, президент України наголосив: «Якщо є олімпійська конкуренція, у якій важлива кількість скоєних злочинів і випущених снарядів, то ви добре знаєте, хто займе перше місце. Терор і олімпізм — антоніми. Їх не можна поєднувати».

  Російські вбивства та терор не можна перекрити удаваною нейтральністю чи білим прапором для участі в Олімпійських іграх чи будь-яких міжнародних спортивних змаганнях, це потрібно визнати на рівні Міжнародного олімпійського комітету.

"Якби олімпійськими видами спорту були вбивства й ракетні удари, то ви знаєте, яка національна збірна взяла б перше місце. І неважливо, чи був би в цієї збірної її офіційний прапор – державний триколор", - заявив Зеленський

  Саме цю проблему розглядали здобувачі освіти групи №17 на виховній годині. Виховна година проходила в форматі телерев'ю.

  "ТЕРОР ТА ОЛІМПІЗМ – ЦЕ ДВІ ПРОТИЛЕЖНОСТІ, ЯКІ НЕ МОЖНА ПОЄДНУВАТИ",