м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Відвідування центра соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода»

10.03.2020

   Найбільш незахищеною і вразливою частиною суспільства є діти, і всі вони повністю залежать від дорослих. Особливо це стосується дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, а також із неблагополучних сімей.

   Шанс стати щасливою людиною є у кожної дитини, яка опинилась у скрутній життєвій ситуації. Дуже часто це неможливо без сторонньої допомоги, без уваги небайдужих людей. Кожен з нас може подарувати таким дітям тепло свого серця, щирість душі, лагідну посмішку і справжнє дитяче щастя.

    Що потрібно маленькій дитині? Увага, доброта, сердечність, розуміння! А якщо додати цукерок і іграшок, змішати все це з бажанням подарувати дітям гарний настрій і посмішки, то і вийде справжнє дитяче щастя. 

   10 березня здобувачі освіти нашого закладу відвідали маленьких діточок від 2 до 6 років у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» м.Біла Церква. Ми пришли не з пустими руками. Весь заклад збирав для всіх мешканців центру цукерки, іграшки, книжки, фарби, олівці, кольоровий папір , пластилін. Здобувачі освіти груп «Різьбяр по  дереву та бересту» зробили для дітей розвиваючі   ігри з дерева. Мешканці «Злагоди» були задоволені. Але і наші хлопці та дівчата поверталися додому щасливими. Бо щастя – це і відчуття глибокого задоволення і безмежної радості від того, що твоя доброта і увага зробила когось щасливим.

Любов і щедрість ви несіть до всіх.
 І доброти нікому не жалкуйте,
 До вас повернеться любов і сміх,
 І доброта, і щирість, ніжна ласка —
 Сторицею усе прийде до вас.
 Й життя почнеться, мов чарівна казка,
 Цю істину не раз підтвердив час.