м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Відкриття пам'ятника

14.10.2020

   Вже шостий  рік триває війна на сході нашої Батьківщини. Шостий рік гинуть сини та доньки України. Найкращі, найсміливіші. Владислав Триволенко. Наймолодший, серед загиблих наших випускників. За місяць до загибелі Владу  виповнилося 22 роки. Єдиний син у батьків.

   Народився Владислав Триволенко 27 серпня 1994 року в с.Червоний Кут, Жашківського району, Черкаської області. Там він пішов до першого класу, там закінчив дев’ять класів.

    У 2010 році Владислав поступив до Білоцерківського професійного ліцею на професію «Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики». Закінчив Владислав навчання у 2013 році. Пішов працювати. Але  вже незабаром Влад вирішив піти захищати нашу країну .

   Владислав розпочав свою військову службу 23 лютого 2015 року. Підписав контракт у Новомосковську Дніпропетровської області. Служив у Гвардійському, Краматорську, Авдїївці. . З самого початку він хотів стати сапером, розвідником. Він ним і став.  Став старшим розвідником. Потрапив служити до легендарної 81- ї окремої аеромобільної бригади. Загинув Владислав Триволенко 16 вересня 2016 року в промзоні міста Авдіївка. Владислав знешкоджував міну, але наступив на інший саморобний вибуховий пристрій, встановлений терористами. Узявши весь удар на себе, врятував життя своїм побратимам. Помер Влад увечері в лікарні Авдіївки від мінно-вибухової травми, що несумісна з життям.

   14 жовтня 2020 року в с.Червоний Кут відбулося відкриття пам’ятника загиблим односельцям. На відкриття пам’ятника при йшли місцеві жителі, приїхали родичі загиблих, побратими,були і ми, представники нашого закладу. Велика біль втрати. Загинуло троє молодих хлопців. Загинули мрії, сподівання, майбутнє…Але ніколи не загине пам'ять про полеглих героїв. Ми живемо, щоб пам’ятати! Слава Героям України!