м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Відкритий урок з математики

26.02.2020

     Сучасні здобувачі освіти потребують сучасного підходу до процесу викладання, тому 6 лютого відбувся нестандартний відкрий урок з геометрії «Піраміда. Площа бічної та повної поверхні піраміди», який провела викладач математики Світлана Балан.

      Метою уроку було повторити, поглибити та систематизувати знання про піраміду, пригадати формули знаходження площі бічної та повної поверхні піраміди та використовувати їх при розв’язуванні задач.

    Урок пройшов у формі гри. Дві команди «Теоретики» і «Дослідники» змагалися за звання кращого знавця властивостей піраміди, «Теоретики» підготували презентацію про властивості піраміди, а «Дослідники» – про   використання піраміди в повсякденному житті.

      Здобувачі освіти активно відповідали на питання, розв’язували задачі, в моделі піраміди вимірювали її елементи та знаходили площі бічної поверхні.

      Весело та цікаво пройшов конкурс на моделювання пірамід із паперу та ниток.

     Заключним етапом уроку була взаємооцінка  команд та «Машина скарбів», на яку здобувачі освіти навантажили ті скарби, що отримали на уроці.

     Викладач переконливо довела присутнім, що математика необхідна кожному у повсякденному житті та у майбутній професії здобувачів освіти. Як результат – щасливі, задоволені здобувачі освіти, що вже не вважають геометрію нудною!