м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Профорієнтаційна робота

12.05.2023

   Наближається новий навчальний рік. Яким він буде залежить від кожного з нас, хто працює в нашому закладі освіти. Саме зараз розпочалась  гаряча фаза профорієнтаційної роботи серед молоді нашого міста та району. Якісна профорієнтація у загальних  закладах освіти здатна в кілька разів підвищити популярність робітничих професій.  Робітнича професія – крок у забезпечене майбутнє. Багато випускників, отримавши свідоцтво про базову або атестат про повну загальну середню освіту, не знають, яку й де опановувати професію. Стереотип, що успіху в професійній сфері неможливо досягти без вищої освіти, в нашому суспільстві спрацьовує й досі. Натомість, згідно з даними Державної служби статистики, особливим попитом на українському ринку праці наразі користуються саме робітничі професії.

   У кожної людини – своє особливе призначення. Хтось покликаний бути видатним лікарем і рятувати життя, комусь до снаги працювати вчителем, а є ті, чия місія – створювати машини, ремонтувати техніку, дарувати нашим будинкам світло та тепло.

   Профорієнтація триває! 12 травня наші викладачі та майстри виробничого навчання з метою профорієнтаційної роботи серед мешканців навколишніх сіл відвідали Дрозди, Мазепинці, Сидори, Пищики, Виступили перед учнями 9-их та 11 класів в Половецькому, Дроздах, Пищиках.