м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

"ПРОФ FEST OK - 2019"

03.01.2020

Останні дні минулого року увінчалися ще одним досягненням ліцеїстів. Здобувачі освіти групи № 9 (майбутні оператори з обробки інформації та програмного забезпечення) вибороли перші місця у фіналі щорічного обласного бізнес-турніру МАН: Гончаров Олексій - 2 місце, Нечай Даніль - 3 місце, Тіщенко Нікіта - 5 місце серед близько 100 фіналістів.

Призери були запрошені для участі у Регіональному профорієнтаційному фестивалі "ПРОФ FEST OK - 2019", який відбувся 26 грудня 2019 року у стінах Васильківського професійного ліцею.

Учасників фестивалю привітали Міністерка освіти України Ганна Новосад та начальник Департаменту освіти та науки Віра Рогова. Вони розповіли про перспективи науково-практичної роботи молоді у досягненні життєвої мети й отриманні майбутньої професії.

На секційному засіданні учасники фестивалю обговорили досягнення у галузі ІКТ та проблеми, що їх може допомогти  вирішити застосування комп'ютерних технологій. Сподіваємось, що ця перемога - перша сходинка у професійному зростанні наших ліцеїстів.

Бажаємо успіхів!!!