м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Показовий виступ випускника ліцею, українського силача Білоконя Олександра

25.09.2019

25 вересня на авто майданчику нашого навчального закладу відбувся показовий виступ випускника  ліцею, українського силача Білоконя Олександра. Це вже другий виступ українського богатиря в рідному ліцеї. Перший виступ відбувся 24 квітня цього року. В цей день Олександр протягнув дві багатотонні вантажівки.

Олександр рекордсмен Книги Рекордів України, чемпіон світу і Європи з пауерліфтингу, бронзовий призер Кубку України та Чемпіонату України з Богатирських ігор.  В 2017 році в Одесі Олександр установив один із своїх «вагомих» рекордів: протягнув 16-тонну машину.  Так був встановлений рекорд України.

Сьогодні, вже в котрий раз, Олександр продемонстрував неймовірні можливості людського організму. Спортсмен протягнув три багатотонні вантажівки, піднімав кеги вагою 110 кг, кантував покришки(стронгмен) вагою 320 кг.

За словами координаторів команди Національного реєстру рекордів України , Олександр Білоконь, гордість нашої країни. Олександр справжній приклад того, що ніколи не варто здаватися, а завжди йти вперед до мети. Це справжній приклад для наших учнів займатися спортом.

А ще у Олександра є мрія – встановити черговий рекорд в рідному місті! Сподіваємося, що мрія Олександра здійсниться!