м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це круто та актуально!!!

16.02.2022

      У рамках Місячника методичної  роботи проходив Тиждень методичної комісії професій інформаційно-комунікаційного  напряму. Викладач Пилипець Н.Б. провела годину спілкування «Моя професія  –  моє майбутнє» в групах  №№19, 9  з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Захід сприяв усвідомленню взаємозв'язку між особистими цілями та професійним  вибором, актуалізував процес професійного самовизначення та розширив  знання про світ обраної професії.

     Здобувачі освіти відтворили історію появи перших «рахункових машин» ручної та механічної епохи, занурилися   в історію  електронної епохи створення першої ЕОМ та комп’ютера, а також дізналися про ідею виникнення і розповсюдження Всесвітньої комп’ютерної мережі. Поділилися думками про характер розвитку своєї професії та перспективи зайнятості.

     Спілкування відбувалося в комфортній, доброзичливій атмосфері. Здобувачі освіти підтвердили свою думку про правильність вибору професії «Оператор з обробки інформації  та програмного забезпечення».