м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Олімпійський тиждень – зразок сили, краси та здоров'я

07.10.2019

        04 жовтня 2019 року з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення учнівської молоді до занять спортом та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття “Олімпійського тижня”. У відкритті  взяли участь заступник голови відділення НОК України в Київській області Корнієнко Володимир Васильович та МСМК з художньої гімнастики, фіналістка Олімпіад в Пекіні (2008), Лондоні (2012), Ріо (2016), суддя міжнародної категорії, тренер збірної команди України з художньої гімнастики – Олена Дмитраш.

     Володимир Васильович Корнієнко закликав учнів активніше займатися фізичною культурою та спортом, бути прихильниками рухливого способу життя, що є головною запорукою здоров’я і довголіття. Метою олімпійського тижня є – донести до кожного, що заняття фізичною культурою та спортом роблять людину сильною, успішною, вчать перемагати і не зупинятися перед перешкодами, відволікають її від шкідливих звичок, а головне – роблять здоровою.

       Олена Дмитраш у своєму виступі зазначила, що Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, державами, континентами. «Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух єдності, свободи, миру, дружби та спорту. Я бажаю вам, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі ж щирі почуття», – сказала фіналістка трьох Олімпіад.