м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Національно-патріотичне виховання

20.12.2022

     Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для закладу освіти, для вчителів та учнів.  Тепер, в умовах повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, вже ні в кого не викликає сумнівів той факт, що зараз ми маємо приділити особливу увагу національно-патріотичному вихованню. Саме тому надзвичайно важливо:

  • Проводити заходи національно-патріотичної спрямованості.
  • Займатися волонтерською діяльністю.
  • Розповідати дітям про українську культуру.
  • Влаштовувати акції пам'яті.
  • Проводити години спілкування, присвячені війни рф проти України.
  • Створювати навчальні проєкти, присвячені борцям за незалежність та свободу нашої країни.
  • Організовувати зустрічі із ветеранами АТО, ООС та війни рф проти України. 

     Велику роль в національно-патріотичному вихованні здобувачів освіти нашого закладу відіграє військово-патріотичний гурток під керівництвом викладача «Захисту України» Бебко М.Є.

    Кожну суботу члени гуртка проходять насичену програму тренувань. Члени гуртка проходять  теоретичні та практичні заняття з тактичної медицини, поводження зі зброєю ,  збирали та розбирали автомати та пістолети, стріляли з пневматичної зброї. Неодноразово члени гуртка випробували свої сили, змагалися на полігоні разом з учасниками бойових дій. Молодь має виростати патріотими України. Головне у військово-патріотичному вихованні – це відродження духовності та моралі, що базується на системі загальнолюдських цінностей і вбирає у себе національні, культурні, професійні та інші інтереси щонайширших верст населення.