м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Міжнародний день демократії

20.09.2021

       У листопаді 2013 - лютому 2014 в Україні відбувалася боротьба за збереження демократичного устрою та суверенітету нашої держави. Важливо згадувати та осмислювати ці події разом із молодшим поколінням громадян нашої держави.

       15 вересня – міжнародний день демократії. Міжнародний день демократії за рішенням Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй від 2007 року відзначається 15 вересня. Він був встановлений з метою пропагування та дотримання принципів демократії.

       Важливо не просто розповідати підліткам про демократію, а саме розмовляти з ними про те, як вони розуміють поняття «демократія». Дуже важливим є розуміння та обговорення цього поняття, а не вивчення визначень. Адже демократія – це досить складне і багатовимірне поняття, яке стосується багатьох аспектів життя людини, громадян та суспільства.

       15 вересня класним керівником групи №12 Шепель Надією Григорівною була проведена виховна година на тему  «Що таке демократія?». Здобувачі освіти обговорили різні розуміння поняття «демократія», як демократія може перетворитися на диктатуру, що таке культура демократії, як ми розбудовуємо культуру демократії на щодень.