м. Біла Церква, вул. Гетьманська, 94

тел.: (0456) 39-15-28

НОВИНИнаступна новина >><< попередня новина

Методичне об’єднання класних керівників

08.01.2020

8 січня 2020 року  в Білоцерківському професійному ліцеї відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників. Засідання відбулося в формі семінару тренінгу «Педагогічна взаємодія на основі партнерських стосунків».

Мета засідання : сприяти засвоєнню класними керівниками навичок партнерських взаємин з іншими учасниками навчально-виховного процесу.

Завдання семінару-тренінгу:

  • З'ясувати й проаналізувати професійно важливі якості педагогічного спілкування.
  • Навчитися правильно вибирати комунікативну позицію у сферах спілкування «класний керівник — здобувач освіти», «класний керівник — група», «класний керівник — батьки», «класний керівник — дитяча громадська організація».
  • Обговорити питання педагогічної взаємодії й навчити класних керівників самостійно застосовувати тренінговий стиль спілкування з здобувачами освіти  з метою розвитку комунікативних умінь і навичок, удосконалення вмінь ефективного педагогічного спілкування та спільної діяльності.
  • Розробити схему педагогічної взаємодії на основі партнерських стосунків класного керівника й інших учасників навчально-виховного процесу.

Під час зустрічі вдалося створити атмосферу довіри та взаємодії..Кожен із присутніх зміг оволодіти знанням у галузі психології особистості, спілкування та розв’язанню конфліктних ситуацій, розвитку емоційної стійкості до складних життєвих ситуацій.